Умови Повернення

Пам’ятайте, згідно Закону «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів ви маєте право повернути товар, який Вам не підійшов або просто не сподобався, при умові, що цю річ не носили та при наявності всіх етикеток та ярликів. Виняток становлять білизна і колготи, які не підлягають обміну та поверненню згідно з Постановою КМУ № 1173 від 07.12.2005 р. При поверненні товару транспортні витрати оплачує Замовник.

Ви також маєте право відмовитись від замовленого товару в момент доставки. В цьому випадку ви оплачуєте тільки доставку.

Покупець має право на повернення або обмін придбаного товару:

  1. Товар неналежної якості: несправний, має істотні недоліки, що унеможливлюють його використання (провина компанії-виробника або компанії-постачальника);
  2. Товар належної якості, але з якихось причин не підійшов покупцю, при цьому товар не був у використанні, збережена цілісність упаковки (пломби, тощо)  та розрахунковий документ.

В магазині представленні різні группи товарів які згідно законодавства - підпадають під обмін та повернення чи навпаки не підлягають обміну чи поверненню в звязгу з такою групою. 

Обмін товару в звязку з його не кондицією, псування відбувается безкоштовно за рахунок відправника за наявності "Акту" про такий випадок від пошти який отримувач просить скласти співробітника поштової служби в момент виявлення такого випадку. 

Повернення товару (в звязку з особистими причинами покупця після "оформлення" - це і є фактично момент підтвердження та надання згоди, прояв бажання на придбання товару або під час телефоної розмови з менеджером і підтвердження, оформлення замовлення) - відбувається за рахунок покупця.

Також можливо скористатися послугою "Легке повернення" за 0 грн від Нової Пошти.

Це швидка та безкоштовна послуга для повернення товару або частини товарів із замовлення продавцю протягом 14 днів після отримання посилки. Нова пошта здійснює лише доставку, тому перед відправленням посилки покупець має обов’язково потрібно зв’язатися з магазином та домовитися про повернення товару та коштів.

Сервіс «Легке повернення» доступний тільки у мобільному додатку та онлайн-кабінеті. Повернути безкоштовно можна документи або посилки до 30 кг. Для повернення вантажних відправлень діють звичайні тарифи.

Як скористатись сервісом:

  • увійти до розділу «Мої відправлення» та обрати отриману посилку із товаром, який потрібно повернути;
  • у рядку «Керувати посилкою» вибрати сервіс «Легке повернення»;
  • зазначити причину повернення товару із запропонованого переліку,

і все — експрес-накладна на повернення створена. Зверніть увагу, що ви не можете у ній змінити адресу повернення та ім’я отримувача.

Після цього запакуйте відправлення та відправте товар на вказану адресу отримувача із відділення, поштомату або кур’єром. Доставка безкоштовна, утім за виклик кур’єра треба зробити доплату.

Сервіс «Легке повернення» може бути недоступним, якщо за посилкою були замовлені послуги «Переадресація», «Повернення» або продавець заблокував таку можливість. Деякі товари не підлягають поверненню згідно із законодавством — наприклад, білизна та колготи тощо.

Також зверніть увагу, що послуга «Легке повернення» не включає повернення коштів за товар, який не підійшов. Для узгодження процедури повернення коштів потрібно зв’язатися напряму з продавцем.  

Адреса для повернення та обміну товару:

1. Адреса для повернення товару

- Надішліть нам товар "Новою поштою" м. Луцьк, Поштове відділення №2 (до 30 кг) вулиця Шевченка, 88
- Лавриненко Федір, +380683097927
- Вкажіть оціночну вартість, згідно ціни товару
- Послуги «Зворотна доставка» та «Післясплата» потрібно скасувати.

2. Повернення коштів за товар

- На картку (номер картки та ПІБ власника банкської картки)
- Кошти повертаються на вказану Вами карту протягом 2-7 днів після отримання і огляду нами Вашого повернення.

Товари належної якості

До товарів належної якості відносяться всі товари, які: не були у використанні, а також збережені їх товарний вигляд. Поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання і не перебував в експлуатації, за умови:

  1. збереження його товарного вигляду і споживчих властивостей;
  2. відсутність слідів використання і забруднень;
  3. збереження пломб, ярликів, бирок, захисних плівок;
  4. збереження заводського маркування;
  5. цілісності, неушкодженості, збереження всіх частин індивідуальної (заводської) упаковки;

Хто сплачує за пересилку товара належної і неналежної якості?

- При поверненні чи обміні товару належної якості ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних із вартістю послуг з доставки товару. У разі відмови від товару вартість послуги з доставки оплачується покупцем.

- При поверненні чи обміні товару неналежної якості ми відшкодовуємо всі витрати, пов'язаних із вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилання транспортною компанією до іншого міста, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару вартість послуги з доставки оплачується покупцем!

Повернення коштів

Після отримання та огляду товару, протягом 5 робочих днів кошти буде повернуто на реквізити з яких здійснювалася оплата.

Будь які питання стосовно обміну та повернення товару можливо врегулювати шляхом перемовин між покупцем та адміністрацією магазину. Для цього потрібно просто звязатися з менеджером будь яким зручним для вас способом.

Всі відносини регулюються згідно Закону України «Про захист прав споживачів».