Про нас

Любі матусі, вітаємо в Інтернет-магазині "Мамуля"!

Наша мета – зробити період вагітності максимально комфортним для кожної з вас. Знаємо по собі всі складності цього періоду. Власниця інтернет-магазину – мама 4 діток. Тож ділимось своїм досвідом і підбираємо найзручніший одяг для вагітних та годуючих мам.

Наші моделі дуже універсальні – підходять на весь термін вагітності, мають секрети для годування, а також використовуються як звичайний одяг.

Ми приділяємо багато уваги якості наших товарів. Тому практично всі моделі пошиті з натуральних, дихаючих та гіпоалергенних тканин.  

Якщо маєте сумніви стосовно розміру, то без проблем надамо заміри кожної конкретної моделі. А також допоможемо визначитись з фасоном.

На ваші прохання ми розширили асортимент необхідним речами для мам і діток. Тепер разом з одягом можна замовити прозорі сумки в пологовий будинок, рюкзак-органайзер для мам, а також вибрати гарну дитячу постіль. Замовляючи все в одному місці, ви економите свій час, кошти на доставку та отримуєте більші накопичувальні знижки.

Завжди тішимось, коли мами знову звертаються до нас, очікуючи вже другу, або навіть третю дитинку! Ми дуже раді розділити з вами ці незабутні моменти материнства!