Футболки для годуючих мам

Футболки для годування

Для годуючих мам інтернет-магазин Мамуля пропонує спеціальні моделі, які створені для комфортного годування малюка, при цьому дозволяючи мамам виглядати гарно та сучасно. Дуже популярними є футболки, які мають секрети для годування. Вони чудово поєднуються з іншими речами та виконані з якісних, екологічних тканин.

 

Як вибрати футболку для годуючих мам?

По-перше, треба визначитись з потрібним фасоном. Футболки для годування можуть мати багатошарову конструкцію, тоді доступ до грудей легко можна отримати простим підняттям верхнього шару. Ще один популярний фасон футболок та майок для годуючих – з прихованими блискавками в області грудей. Це дуже зручно, а головне зовсім непомітно для оточуючих! Також можна зустріти футболки з планками на гудзиках для доступу до грудей.

Коли ви обрали зручний для себе фасон, переконайтесь, що модель не буде перетискати груди і створювати дискомфорт. Також зверніть увагу на матеріал, з якого зроблено футболку. Бажано підбирати натуральні та гіпоалергені тканини. 

Більшість моделей, які пропонує інтернет-магазин Mamulya, зроблено з натурального стрейчевого трикотажу. А вільні фасони зі зручними секретами годування точно стануть в нагоді для годуючих мам!