Білизна для вагітних

Білизна для вагітних

В цьому розділі представлені моделі бюстиків та трусиків для майбутніх мам. Цей період життя жінки відрізняється підвищеною чутливістю шкіри, тому важливим завданням є правильно підібрати білизну. Вона має бути з натуральних тканин або зі спеціальної мікрофібри, гіпоалергенна та гігроскопічна. Білизна для вагітних має адаптуватись до постійної зміни об'ємів жінки завдяки спеціальним еластичним матеріалам, швам та мереживам.

Бюстгальтери для вагітних

Ми пропонуємо бюстики для вагітних від найкращих українських виробників. Ви можете бути впевнені в високій якості нашої продукції, адже вся вона сертифікована на території України. Деякі моделі мають широкий розмірний ряд, що дозволяє підібрати зручну білизну жінкам, які мають нестандартний розмір. Широкі бретелі на бюстиках допомагають знімати зайве навантаження на спину. А застібка, яка містить 3 або 4 ряди гачків, адаптує бюстик під об'єми, які постійно змінюються. Досить популярним останнім часом стає топ для вагітних. Він має анатомічну форму, використовується для занять спортом або навіть під час сну.

Трусики для вагітних

Звичайні трусики можуть подразнювати чутливу шкіру під час вагітності та доставляти дискомфорт. Спеціальна білизна для вагітних має дуже ніжні шви, вільний крій в районі животика та шиється з гіпоалергених тканин.

Дозвольте собі насолоджуватись вагітністю без зайвих проблем!