Брюки, джинси для вагітних

Брюки і джинси для вагітних: купити у Львові та в Україні

Якщо звийчайні штани доставляють дискомфорт і тиснуть на зростаючий животик, то саме час завітати до інтернет-магазин "Mamulya" і пошукати комфортні брюки для вагітних. Пропонуємо великий вибір джинсів і брюк для мам різних кольорів і фасонів.

 

Брюки для вагітних: гарно і комфортно

Під час вагітності корисно більше часу проводити на свіжому повітрі. Тому подбайте про зручні брюки для вагітних з натуральних тканин, які не сковують ваших рухів. Пропонуємо модні та зручні спортивні штани для вагітних на кожен день, елегантні офісні брюки, різноманітні молодіжні легінси. Існують моделі з високим трикотажним поясом або з бандажним поясом під животик. Також популярні моделі з комбінованим поясом - трикотаж на животик можна забрати після вагітності та використовувати штани як звичайний одяг. 

 

Джинси для вагітних за найкращими цінами

Вже багато років маємо незмінний хіт продажів - це джинси для вагітних! Ми звикли користуватись ними як базовим елементом гардеробу і не хочемо змінювати цієї звички і під час вагітності. І не треба, адже ми пропонуємо стильні джинси розраховані на період вагітності. Обирайте Mom jeans або Slim fit та замовляйте в один клік!